Shes qdo lloj profili te gomav 13/14/15/16/17/18/

Shitet nga: Qendrimi 07 Sht 07:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes qdo lloj gome qdo lloj profili 13/14/15/16/17/18/19/20/21 me qmim te lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim