Shes

Shitet nga: Feim 12 Mar 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma komplet me fellne per opel, jan 14-she, te perdorura veq nje verë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim