Shiten Fellnet e BMW.

Shitet nga: Ardian 14 Jan 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellnet e BMW 730-19 Coll me guma te Veres te reja.
Mundesi kontakti edhe ne Viber:
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim