Shiten Gomat

Shitet nga: Goma 09 Tet 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 gomat jan me qmim 40 ero
M+S 205/55/16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim