Shiten alufellgat urgjent

Shitet nga: Andi 09 Sht 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellgat komplet me gomaa me 5 shtrafa shum te mira bbs
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim