Shiten fellgat 16 bbs

Shitet nga: Andi 11 Gsh 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten alufellgat bbs me goma te mira komplet me 5 shtrafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim