Shiten fellne per bme dhe per golf

Shitet nga: Erdo 29 Mar 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per bmw 205/55/r16 me goma te reja SAVA

Fellne per golf 175/65/R14 me goma M+S eskimo

fellnet me goma per bmw.230e

Fellnet me goma per golf 150e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim