Shiten fellnet ( bandasht ) 15"

Shitet nga: Buja 13 Mar 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 15 " per mercedes me 5 bulona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim