Shiten fellnet 17 per mercedes pa Goma

Shitet nga: Fellne 29 Tet 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 17 pa goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim