Shiten fellnet 18 per bmw jan original made in g..

Shitet nga: Riki 03 Pri 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

279 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan numer 18 me goma te veres te sapo ardhura nga austrrija dhe nuk jan te vozitura ne ks nuk drridhin dhe jan shum te bukura jan original made in germany me vula ZO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim