Shiten fellnet me guma

Shitet nga: Vullnet 04 Mar 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet me guma te veres,
195/55/15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim