Shiten gomat 15.

Shitet nga: Egzon Kabashi 19 Nën 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat me bandash 15 4cop.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim