Shiten gomat e dimrit

Shitet nga: Edmond 15 Nën 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat e dimrit me bandasha alumin të dimrit.195x65x15 M+S.Janë shumë pak të përdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim