Shitet urgjent Goma te veress pak te perdorne 16

Shitet nga: Xxx 26 Shk 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes urgjent Goma te veres pak te perdorne 205. 55. 16. 4 cop te njejta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim