TRAKTOR 39 VITI 2008 ME PREKOLICA

Shitet nga: iskender gashi 14 Nën 00:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
TRAKTOR 39 VITI 2008 ME PREKOLICA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim