Taper 2,600 Eura

Shitet nga: gora Restelica 22 Sht 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Taper 2,600 Eura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim