Taper 2.600 eura Tel..044203223

Shitet nga: erden.esse 22 Sht 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Taper 2.600 eura tel..044203223
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim