U shit

Shitet nga: D 31 Mar 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per bmw 17.45.225 me goma ti mira continentall
boj ndrim me fellne 18 ose 19 per bmw
wiberr +37745355233
045888277
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim