U shiten flm merrjep

Shitet nga: Qendrim 04 Shk 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandash 16 me goma me 4 vrima edhe viber 049 282 175
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim