U shiten

Shitet nga: Qendrim 06 Shk 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
U shiten
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim