Urgjend shiten bandashat 13

Shitet nga: Goni 26 Nën 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten bandashat 13 n ngjendje t rregullt nuk jan t krisen as t shtremt bojn per vw golf 2,3.. Opel corsa kaded fiat ... Qmimi. Diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim