Ushiten flm merrjep

Shitet nga: Goma 30 Mar 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma 185 55 14 gomat jan ne gjendje te mir nuk dridhin boj ndrrim me goma 195 50 15 gomat jan te njejta 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim