Vetura shitet per pjes -88

Shitet nga: ford escort 17 Mar 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
vetura shitet per pjes karroceria asht e damtunepak motorri i punon mir ka ngjyrte bardh regjistrimnukka vetura gjendet ne prizren
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim