Vullkanizer per montim dhe qmontim te gomave

Shitet nga: murat 25 Maj 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Esht ne gjendje shum te mir pune e ardhur nga zvicrra
Ka disa pjes shtes per lehtesimin e punes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim