Zamajac.per golf 5.ose 4.me wibracjon i ardhur n..

Shitet nga: limi 06 Krr 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   150 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Zamajac asht gjerman origjinal per golf 5ose4.dizell po per 5.shpejtsi i iardhur nga italija ekam pru per golf 6shpejtsi po nuk ban .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim