alu fellne 17 me 10 vrima

Shitet nga: alu fellne 22 Dhj 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet jan me goma te mira per ver jan 17 me 10 vrima bejn per golf 4 golf 5 audi etj per ma shum lajemrohu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim