alufelge

Shitet nga: shans 15 Pri 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten alu felge.140 ero.17.coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim