bandash

Shitet nga: bandash 02 Mar 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

630 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes bandasht 17 me kuma te dimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim