bandasha

Shitet nga: Nexhat 26 Shk 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
bandasha hekuri per golf 4 me kapaka origjinal
16"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim