felga bmw

Shitet nga: felga 16 Pri 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
felga 17 per bmw 5 shtrafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim