fellga

Shitet nga: as pirelli 30 Mar 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellga 16 me numer te gomav
205!55'16 fellgan jan te reja jan voziturt nje koh te shkurter per 1 muaj koh gomat i kan firmes debica te mira verore por pak bejn zhurm gomat per me shum info ne mob fellgat i perkasin firmes gjermane mam
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim