fellga 13 URGJENT 4 COP 40 ERO

Shitet nga: sami 05 Nën 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES FELLGA 13 TE ALOMINT 4 COP OSE NDRROJ ME FELLGA OSE BANDASH THJESHT 14 TJEN JU MIRPRES QMIMI PER 4 FELLGA 40 ERO URGJENT JU MIRPRES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim