fellga alomini nr 13 urgjent 40 ero fiks ndrrim

Shitet nga: sami 10 Nën 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellga alomini nr 13 urgjent ose ndrrim me fellga ose bandasha thjesht qe jan nr 14 gomat sjan tmira edhe pse ende i kom montune ne golf 2 dhe qarkulloj me to ju mirpres pres njerz serioz qmimi 10 ero ni fellg 4 cop 40 ero me ndrrim asnje cent veq kry per kry
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim