fellga

Shitet nga: ilir......... 25 Shk 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

175 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellgat per bmw fellgat jan orgjinal made in italy nr fellgave esht 245 45 17 gomat jan te veres ...,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim