fellga

Shitet nga: sedat 15 Mar 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellgat jan 18 siq poshien crom jan pasardhur nga ch bejm edhe ndrrim fellga per benz.... i bojn edhe golf 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim