fellna 17

Shitet nga: Eni 11 Shk 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellna 17 me guma te mira jan per mercdes
Audi ,golf,bmw etj pres blersin serioz
Viber:+37744548219
Fellna gjinden en rahovec
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim