fellne 14 coll

Shitet nga: edi 04 Nën 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 14 coll + goma te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim