fellne 14

Shitet nga: haris 09 Shk 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 14 jan shum te mira nuk dridhin 2 jan me guma dy paguma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim