fellne 14tshe te gjana

Shitet nga: Fellne 15 Shk 01:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 14 tshe jan te gjana te 4tertat jan shum te bukura nuk drillin jan me goma tmira baj dhe ndrrim me ndonje sen qe mkonvenon?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim