fellne 15 coll

Shitet nga: aziz 22 Nën 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne per vw 4 cop me goma te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim