fellne 15

Shitet nga: muharrem 21 Sht 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 15 per opel ose golf me goma te reja m.s dhe te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim