fellne 16

Shitet nga: fellne 16 16 Nën 02:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 16 per Golf 4 , Bora etj.
fellnet jan te rujtne nuk dridhin , gomat e para jan 205-55 ndersa te mramtat 205-60 , gomat jan te veres .
per me shum kontaktoni ne numrin 044-344-712 ose ne viber ne te njejtin numer .
cmimi 150 E .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim