fellne 17 tuning

Shitet nga: sead 30 Dhj 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 17 me goma shum te mira edhe me 4 shtrafa edhe me 5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim