fellne 17

Shitet nga: sead 03 Jan 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 17 jan shum te mira baj edhe ndrim me fellna 15---16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim