fellne 19 m3

Shitet nga: burim 17 Mar 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne m3 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim