fellne chrom

Shitet nga: brendi 19 Nën 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet chrom jon me 8 vrima universale 2 copa jen 205/40/17 kurse 2 tjera 225/40/17 gomat i kant e reja. Ndrrim me fellne tjera me 5 vrima
Viber +37744203691
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim