fellne chrom

Shitet nga: burim 21 Nën 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 18 per bmw dy mranat mat gjona paret mat ngushta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim