fellne golf 5+6 e pasat c 3 etj etj

Shitet nga: ali 01 Pri 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
nipar golf 5 nipar pezho 206 corsa e tje tje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim