fellne per bmw

Shitet nga: besi 03 Shk 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per bmw 18 te perdorua mirpo jan teper te rujtme dhe shume te drejta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim