fellne

Shitet nga: Nevai 25 Mar 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   230 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne per bmw 205 50 15 me goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim